Close

אודות נאוה פרנס

נאוה פרנס, בת 61, אימא יחידנית מבחירה ליהונתן, 23.   מחפשת את הנפש מילדותי, חולמת להיות אימא מגיל 12,  עובדת עם הגוף מגיל 15, משחררת את תובנותיי לעולם מאז.

התחלתי מהגוף. תנועה ועיסוי, ומבלי לדעת אפילו עשיתי מדיטציה.

 

1982 צעד מקצועי ראשון – מסקרנות, לא מכוונות של קריירה, למדתי להיות מורה ליוגה.  זה שינה את חיי וחיבר אותי לאלוהים, אולי אחרת מ- איך שאחרים מחוברים, אבל המהות פתאום הייתה שם. בקורס גם גיליתי שאני צינור טוב לאנרגיה, והתחלתי גם לעשות הילינג – עדיין חובבני, לחברים.

 

פעם ראשונה שקיבלתי תשלום על עיסוי, הייתה במלון באילת, שהצלחתי להשתחל אליו כמסז'יסטית. עבדתי עם אנשים שמסתובבים בעולם ולראשונה קיבלתי פידבק לעבודתי:  "וואוו, זה מהעיסויים הטובים ביותר שקיבלתי בכל העולם" – מרגש!  שמעתי את זה שם מספיק פעמים כדי להבין שאני טובה ממש.

 

עבודה זמנית, חיפוש אחר הייעוד שלי בעולם (1984 -אנגליה, חצי שנה),  לקח לי שנתיים מהקורס להתחיל לעבוד. התחלתי עם קורס יוגה. הוצאתי תעודת מעסה ולמדתי ביו-אנרגיה אצל רפי רוזן, בלי לטרוח לקחת תעודות.

 

גוף? – לכאורה. כבר אז גיליתי שאני עובדת ברבדים נוספים, מחברת גוף ונפש.
1985 שכרתי דירה והתחלתי לקיים חוגי יוגה ולתת עיסויים.

 

בת 27 הבנתי שזה הייעוד שלי. חלום חיי מגיל  היה להיות רק אימא. בגיל 27 הבנתי, שאם אני רוצה להיות אימא זה חייב להיות במקביל להיותי אישה עובדת. אחה"צ שלם בכיתי את החלום שלי להיות רק אימא.

 

את עבודת החסד הכי גבוהה שאני עושה, התחלתי בגיל 30: ליוויתי את חברתי, בת גילי אל מותה מסרטן. מקלה על כאביה, עוטפת את פחדיה ומכינה אותה למעבר. זמן קצר אחריה נקראתי לעשות את העבודה עם איש זר,  גבר בן 93. ליוויתי אותו ב- 5 הימים האחרונים לחייו, מאפשרת לו מעבר קל, ומסייעת לבניו להיפרד ולשחרר. אח"כ עשיתי את זה עוד כמה פעמים. עד היום זוהי עבודת החסד הכי גדולה ביותר מכל עיסוקיי – ליווי אנשים בסוף דרכם.

המתנה הגדולה הייתה היכולת שלי לתת את המתנה הזו גם לאבא שלי (2012-2014).

 

שנות ה- 90,  אחרי שנים של עבודה, יצאתי ללימודים מסודרים, שנוצרו בינתיים בארץ. נכנסתי ללימודי נטורופתיה כמטפלת מנוסה עם הרבה ידע, והרחבתי עוד. 

 

לאחר לידת בני, חליתי בפיברומיאלגיה. זה צמצם את העבודה הפיזית שלי,  וכך הפסקתי בשלב מסוים את העבודה על הגוף. בשנים שלא עבדתי, עברתי לעבודה עמוקה יותר, ועשיתי את זה בגלישה באינטרנט. פיתחתי עוד ועוד את היכולת שלי לתקשר עם תת המודע, השתמשתי בטלפון ככלי לעבודה,  ובשלב מסוים התחלתי ללמוד איך לעשות את זה באינטרנט, משנה חיים של אנשים בהקלדת מקלדת.

 

עברתי קרוב יותר למקור:  ריפוי הילד/ה הפנימי/ת, חיבור גוף – נפש – רוח, בחירות נשמה ועוד.

בהיות הטלפון והאינטרנט זירה חברתית,  מצאתי את עצמי עובדת ללא תמורה.

כשהילד בגיל העשרה,  ואני אחרי תהליך מתיש מול הביטוח הלאומי, ויתרתי על קריירה.  הרמתי ידיים. התחלתי רק לחפש לי ערוץ לעשייה קטנה (חייבת  זה בעוכריי)  ותוך חודשיים נולדה ענקית.

 

ב- 5 השנים האחרונות,  הצמיחה שלי נעשתה עוד יותר מטאורית. הצלחתי להפתיע את עצמי בריפוי ובהגדלת יכולת התפקוד, והשאיפות שלי צמחו גם.  השמים הם הגבול.

 

מה אני עושה? 

נוגעת עמוק ומסייעת לשחרר מטענים של שנים, ולפתוח דרכים שהן לכאורה "ללא מוצא".

רפרטואר הכלים שלי הוא רב ומגוון, היום מציעה תהליכים גם למגזר העסקי. כי כשאת תקועה – לא חשוב באיזה תחום, זה תמיד מתחיל עמוק בפנים, וזה תמיד רגשי.
אם תעודות מעניינות אותך – תוכלי לראותן כאן: 

 

אני עובדת דרך הטלפון והאינטרנט, ומאז שאני בבאר שבע, אני גם מקיימת יותר פגישות.  חלק מהם דרך שיחות ZOOM או בטלפון,  מדי פעם גם פנים אל פנים

את ענקית פיתחתי לנשים – כלי מהפכני לריפוי נשים

 

למה רק נשים?   
כי נמאס לי מהאלימות נגד נשים, ומחוסר השינוי במעמד האישה למרות שלכאורה נעשה המון. כן.  זה דורש  שינוי לעומק ולרוחב,  ומרחב תמיכה מקיף. 
זה דורש את ענקית – מרחב אינטרנטי בטוח ותומך להחלמה, צמיחה והעצמה.

 

עם זאת, לאורך כל השנים, גיליתי שגברים רבים מחפשים גם הם מענה מהסוג וברמה שאני נותנת. ענקית היא עדיין מרחב של נשים.  ובכל זאת מרחב שבתנאים מסוימים גם גברים יכולים להשתתף בו.  ראיתי את זה קורה בדף העסקי של ענקית.  בתחילה היו פחות מ- 1% גברים.  מספרם הלך וגדל לאורך הזמן, והיום חלק ממטופליי הם גברים.

 

השירות של ענקית ניתן לך בבית שלך, במרחב שלך, בזמן שלך, וכמה ומתי שאת צריכה. ענקית נותנת לך מענה עוטף לכל המכלול שאת. 
כי אישה היא ענקית,  בלי קשר לגודל שלה,
כי מגיע לך הכל!  במיוחד לחיות בריאה, שמחה ושבעת רצון.
כי אישה היא מכלול של כל חלקיה , וכל תפקידיה כל הזמן.

 

תני לעצמך בית תומך לאורך כל שינוי בחייך – זה שאת בוחרת וזה ש "נופל עלייך"

(אם עוד לא קראת….   מוזמנת לקרוא  אודות ענקית)

נאוה פרנס,  מלווה בתהליכי חיים

ילדותי המוקדמת

שנותיי הצעירות

2015 - דיי בשיא שלי - תקופה שחייתי במיטה